«Сендвіч» панелі загального призначення

Прогресивні напрямки та нові технології, як можна більше підходять до такої галузі індустрії як будівництво та експлуатація будівель. Об’єктивна реальність в цій сфері бізнесу полягає в тому, що витрати при будівництві та експлуатації промислових об’єктів повинні бути мінімальними. При цьому вимоги до надійності, міцності та теплоізоляційним властивостям використовуваних матеріалів, якості та швидкості зведення будівель рік від року тільки ростуть. Одне з прогресивних напрямків в цій області – «сендвіч» панелі, застосування яких дозволяє економити до 30% загальних витрат на зведення об’єкту.

«Сендвіч» панелі ‒ це багатошарові великогабаритні будівельні конструкції, що складаються з одного або двох покривних шарів та утеплювача. Вони є готовою будівельною конструкцією, в якій вигідно поєднуються властивості всіх використовуваних матеріалів. В даний час існує три основних напрямки застосування «сендвіч» панелей: стінові, покрівельні та панелі для холодильних і морозильних камер. Дані види панелей охоплюють весь спектр будівництва будівель та споруд виробничого та комерційного призначення.Конструкціями, змонтованими з «сендвіч» панелей, можна облаштувати практично будь-яку малоповерхову будівлю, від невеликого особистого гаража або автомобільної мийки до промислового підприємства або складу в десятки тисяч квадратних метрів. Матеріал при відносно невисокій його вартості, не потребує додаткової обробки, легко монтується і в цьому сенсі дуже зручний. Термін служби панелей за параметрами, які в них закладаються, не менше 25років.

Монтуються панелі на спеціальний силовий каркас будівлі, за допомогою спеціальних добірних елементів Стики між панелями додатково ущільнюються за допомогою герметика з гарантованою якістю.

Основні технічні характеристики «сендвіч» панелей

Дані для проектування

Опис та технічна інформація

Товщина панелей

42мм, 50мм, 60мм, 80мм, 100мм, 120мм, 150мм, 180мм, 200мм та 250мм

Ширина панелей

Від 300мм ÷1100мм

Неперервна висота панелей

Від 300мм ÷6300мм

Ступінь вогнестійкості пан.

ЕІ15, ЕІ45, ЕІ60

Матеріали виконання панелей

Оцинкований метал, товщиною 0,45 ÷ 0,8мм

Оцинкований метал з антибактеріальним ПВХ покриттям, товщиною 0,45 ÷ 0,8мм

Нержавіючий метал, товщиною 0,45 ÷ 0,8мм

Наповнення панелей

Мінеральна вата, густиною 120-140кг/м3

Пінополіуретан, густиною 40-42кг/м3

Пінополістирол, густиною 15-25кг/м3

Покриття поверхні панелей

Поліефірна порошкова фарба

Поліефірна порошкова фарба з антибактеріальними властивостями

ПВХ з антибактеріальними властивостями

Додаткове наповнення

Спеціальні добірні елементи для монтажу стінових та стельових панелей