Заявка на нашу адресу

Надайте нам максимально повну заявку по Вашому об’єкту, з вказанням необхідних технічних характеристик, для опрацювання та підбору необхідних комплектуючих та обладнання нашими кваліфікованими спеціалістами.

Комерційна пропозиція на поставку комплектуючих та обладнання

Отримайте у відповідь розгорнутий кошторис на необхідні комплектуючі та обладнання, згідно діючих державних норм та стандартів.

Детальна проробка технічного завдання

Проведіть з нашими кваліфікованими спеціалістами детальну проробку технічного завдання до договору на виготовлення та поставку відповідних комплектуючих та обладнання.

Підписання договору

Підписання двостороннього договору на виготовлення та поставку необхідних комплектуючих та обладнання. Надання авансу на виготовлення комплектуючих.

Виконання обмірів на об’єкті Замовника

Обов’язкове проведення нашими технічними спеціалістами детальних обмірів Вашого об’єкту перед виготовленням необхідних комплектуючих.

Виготовлення комплектуючих

Виготовлення необхідних комплектуючих «чистих» приміщень, з врахуванням технічного завдання та результатів обмірів. Замовлення паралельно необхідного обладнання.

Поставка комплектуючих та обладнання

Поставка виготовлених комплектуючих «чистих» приміщень та обладнання на об’єкт Замовника, для виконання монтажних робіт виконується за домовленості сторін. Поставка нашим транспортом або транспортом спеціалізованої компанії-перевізника.

Проведення монтажних робіт

Проводимо виконання комплексу монтажних робіт по «чистим» приміщенням та обладнанню на об’єкті Замовника кваліфікованими спеціалістами нашої фірми.

Проведення пуско-налагоджувальних робіт

Проводимо виконання комплексу пуско-налагоджувальних робіт по «чистим» приміщенням та обладнанню на об’єкті Замовника кваліфікованими спеціалістами нашої фірми. Включає в себе регулювання швидкості потоку повітря по чистим приміщенням та виставлення відповідних перепадів тиску між приміщеннями.

Виконання вимірів:

 • швидкості потоку повітря.
 • допустимої концентрації частинок пилу в повітрі.
 • температури повітря в приміщеннях.
 • відносної вологості.
 • визначення розрахункової кратності повітрообміну.
 • перепад тиску між суміжними приміщеннями.
 • освітленості в чистих приміщеннях.

Після проведення всіх вимірів Замовнику надаються протоколи випробувань.

Здача Замовнику «чистих» приміщень

Після завершення всіх монтажних та пуско-налагоджувальних робіт Замовнику надаються:

 • паспорт на конструкції «чистих» приміщень, суміщений з технічним описом та інструкцією з експлуатації, в електронному та паперовому варіантах.
 • комплект сертифікатів та інші документи на використані матеріали, покупні комплектуючі та обладнання.
 • комплект сертифікатів на встановлення пожежної стійкості панелей та дверних блоків.
 • програма та методика приймальних випробувань чистих приміщень з протоколами випробувань.
Проведення Валідації «чистих» приміщень

Після здачі Замовнику комплексу «чистих» приміщень, кваліфікованими спеціалістами нашої фірми проводиться відповідна валідація, за домовленості сторін.

Для економії загального часу виконання робіт, виготовлення комплектуючих та проведення монтажних робіт може проводитись паралельно за домовленості сторін.