До уваги виробників, які прагнуть нових підходів у виробництві та підвищення якості продукції та послуг.

Представляємо вашій увазі ПрАТ НВК «Мікроклімат» ‒ провідне виробниче підприємство своєї галузі, яке займається виробництвом різних компонентів для побудови «чистих» приміщень різного призначення та класу чистоти.

Підприємство ПрАТ НВК «Мікроклімат» засновано та самостійно працює на ринку «чистих» виробничих приміщень з 1989року. Колектив підприємства нараховує до 150 чоловік працюючих, має свою власну виробничу базу (близько 4000м2 виробничих площ). Підприємство володіє кваліфікованим конструкторським та виробничим відділами, необхідною монтажною та сервісною службами.

Основні напрямки роботи нашого підприємства:
  • проектування, виготовлення та монтаж чистих приміщень різних класів чистоти «під ключ» для потреб електронної, фармацевтичної, аерокосмічної, харчової промисловості, різного типу лабораторій та різноманітних закладів охорони здоров’я.
  • проектування, виготовлення, підбір обладнання та монтаж систем вентиляції та кондиціювання повітря для потреб різних типів виробничих підприємств, різного типу лабораторій та різноманітних закладів охорони здоров’я.
  • проектування, виготовлення та монтаж екранованих серверних приміщень.
  • проектування, виготовлення, підбір обладнання та монтаж систем вентиляції та кондиціювання повітря екранованих серверних приміщень.
  • виготовлення спеціальних меблів для потреб різних типів виробничих підприємств, різного типу лабораторій та різноманітних закладів охорони здоров’я.
  • виготовлення різноманітних ламінарних систем, передаточних та прохідних пристроїв, різноманітних вентиляційних решіток, герметичних світильників, фільтрувальних блоків та багато іншого.
  • дотримання гарантійних зобов’язань та надання сервісних послуг в процесі експлуатації поставленої продукції.

Вся продукція підприємства сертифікована. Підприємство володіє усіма дозвільними документами для виконання необхідних робіт.

Фахівцями нашої фірми буде розроблений оптимальний проект та виконаний підбір необхідного обладнання. Наші спеціалісти забезпечать якісне виконання повного комплексу монтажних та пусконалагоджувальних робіт. Всі вище перераховані роботи будуть виконані на високому професійному рівні, якісно та в заданий термін, з найменшими для Вас затратами.

Маємо надію на співпрацю з Вами сьогодні та в майбутньому. Впевнені, що наша продукція допоможе вирішити питання якості Ваших виробів та надання якісних послуг. В нас ідеальне співвідношення привабливої ціни та високої ефективності.

За багаторічну діяльність ПрАТ НВК «Мікроклімат» неодноразово нагороджено національними сертифікатами та званням ‒ лідер галузі.