Стелажі

Виготовляємо стелажі з можливістю регулювання висоти поличок для приміщень зберігання сировини, матеріалів, посуду, прибирального інвентарю, карантинних кімнат і т. ін. Стелажі мають різне конструктивне виконання з врахуванням навантаження та довжини поличок. Використовуються для потреб різних типів виробничих підприємств, різного типу лабораторій та різноманітних закладів охорони здоров’я.

Стелажі виготовляються із оцинкованої або нержавіючої сталі. Стійкі стелажа виконуються із металічного профілю. Полички виконуються із тонколистового металу та елементів жорсткості. Конструктивні вузли спроектовані в гігієнічному виконанні, не мають гострих кутів, пазів, заглибин, тобто не сприяють накопиченню пилу, шкідливих частинок та бактерій.

Виготовлення стелажів передбачає підбір з широкого діапазону розмірів та проводиться індивідуально до потреб Замовника.

Монтуються стелажі, в більшості випадків, на підлогу приміщень та на стінові конструкції за рахунок прихованих кріплень.

Основні технічні характеристики стелажів

Габаритні розміри

Згідно вимог Замовника

Матеріали виконання стойок

Оцинкований метал, товщиною1,5мм

Нержавіючий метал, товщиною 1,5мм

Матеріали виконання поличок

Оцинкований метал, товщиною 0,8мм

Нержавіючий метал, товщиною 0,8мм

Покриття поверхні

Поліефірна порошкова фарба

Поліефірна порошкова фарба з антибактеріальними властивостями

Стандартне оснащення

Стойки та полички

Елементи кріплення

Додаткове оснащення

Додаткові регульовані опори

Металічні кишені для змінних маркувальних написів

Покриття елементів виконується порошковими фарбами, методом спікання. Покриття характеризується поверхневою твердістю, стійкістю до обробки дезінфікуючими розчинами, не сприяє утворенню мікротріщин та генерації мікрочастинок з робочої поверхні. Колір покриття може бути підібраний згідно кольорів RAL для порошкової фарби.