Піддони, підставки

Піддони в приміщеннях застосовуються для тимчасового складування матеріалів для переробки, також вони можуть бути застосовані на складах готової продукції. Використовуються для потреб різних типів виробничих підприємств, різного типу лабораторій та різноманітних закладів охорони здоров’я.

Піддони виготовляються із анодованого алюмінієвого профілю або із стального прокату, з порошковим покриттям поверхні та додатковим захистом поверхні спеціальними лаками. Алюмінієва конструкція дає можливість легкого транспортування виробу. Конструкція із стального прокату застосовується для постійного зберігання продукції.

Виготовляємо різноманітні підставки для зручності роботи персоналу на технологічному обладнанні. Підставки виготовляються із анодованого алюмінієвого профілю або із стального прокату, з порошковим покриттям поверхні та додатковим захистом поверхні спеціальними лаками.

Конструктивні вузли спроектовані в гігієнічному виконанні, не мають гострих кутів, пазів, заглибин, тобто не сприяють накопиченню пилу, шкідливих частинок та бактерій.

Виготовлення піддонів та підставок передбачає підбір з широкого діапазону розмірів та проводиться індивідуально до потреб Замовника.

Основні технічні характеристики піддонів

Габаритні розміри

Згідно вимог Замовника

Матеріали виконання

Силовий алюмінієвий анодований профіль

Силовий оцинкований профіль

Покриття поверхні

Поліефірна порошкова фарба

Поліефірна порошкова фарба з антибактеріальними властивостями

Поліефірний порошковий лак

Додаткове оснащення

Додаткові регульовані опори

Металічні кишені для змінних маркувальних написів

Покриття елементів виконується порошковими фарбами, методом спікання. Покриття характеризується поверхневою твердістю, стійкістю до обробки дезінфікуючими розчинами, не сприяє утворенню мікротріщин та генерації мікрочастинок з робочої поверхні. Колір покриття може бути підібраний згідно кольорів RAL для порошкової фарби.